Freeroam City Online

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63 MB
  • Version 1
  • Dil Türkçe
  • Firma indig0
Freeroam City Online mobil oyunu sizlere heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatacaktır.

Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Freeroam City Online mobil oyununda heyecan verici oyun sahneleri içerisinde bulunacaksınız. Birbirinden farklı araçlar ile rakiplerinizi geçmek için hızlı bir şekilde ilerleyin. Sürüş deneyiminizle herkesin önüne geçerek en yüksek puanı elde etmeye çalışın. 

Arabalar, bisikletler, uçaklar ve silahlar ile sunucu başına 100 kişiye kadar çevrimiçi oynamaya başlayabilirsiniz. Her zamanki gerçekçi sıkıcı sürüş oyunları yerine eğlenceli ve duyarlı araç fiziğinin tadını çıkarmak isterseniz Freeroam City Online mobil oyunu sizlere bir çok alanda imkan sağlayacaktır. Her zamankinden daha dikkatli bir şekilde ilerlemeye çalışın. Oyunun sizin lehinize getirecek her ögesini değerlendirin. 

Gelişmiş oyun grafikleri ve ses efektleri sayesinde oyunun kalite düzeyi artmış olup oyuncuları daha da memnun etmektedir. Sizde akıllı cep telefonunuza heyecan verici bir mobil oyun indirmek isterseniz Freeroam City Online yarış oyununu tercih edebilirsiniz.

Oyunun her anı sizi büyüleyecek derecede kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunda aracınızı seçin, yollara koyulun ve kazanmak için oyunda sizlere verilen görevleri yerine getirerek başarı puanlarını toplayın. Böylelikle aracınızı geliştirecek gücü bulmuş olursunuz. 

Freeroam City Online indir